ТЕПЛОКЕРАМІК
ТЕПЛОКЕРАМИК

Обігрівач керамічний (конвектор на коліщатах) ТЕПЛОКЕРАМІК TC1050DR ТемноБежевий

TEPLOCERAMIC
TC1050DR-dark-beige
КЕРАМІЧНИЙ КОНВЕКТОР ЕЛЕКТРИЧНИЙ
двохсторонній на коліщатах
c цифровим терморегулятором
Розміри: 45х90х8 см
Потужність: 1000 Вт - обігріє до 18 м²
Витрати: 0 - 1кВт на годину в залежності від налаштувань
Регулювання температури кераміки: 40-95С°,
Регулювання температури у приміщенні: 5-35С°
Гарантія - 5 років з дати виробництва

ОПИС:
Обігрівач TEPLOCERAMIC ТС1050DR бренду ТЕПЛОКЕРАМІК обігрівач нового типу - керамічний конвектор із вбудованим цифровим терморегулятором. Він поєднує плюси керамічної панелі та обігрівача конвекторного типу. Потужність цієї моделі обігрівача – 1000Вт і він розрахований на обігрів 9-20м2 (залежно від утеплення приміщення). Обігрівач зроблений у вигляді 2-х панелей з екологічного керамограніту 45х90см, які розташовані з 2-х сторін конвекційного металевого корпусу. Обігрівач укомплектований шнуром живлення довжиною 260см і коліщатами які входять у вартість.
Ви можете встановити у налаштуваннях вбудованого терморегулятора, яку температуру повітря в кімнаті повинен підтримувати обігрівач (від 5С° до 35С°). Датчик вимірює найхолодніше повітря в кімнаті під обігрівачем на рівні підлоги (а не тепле повітря біля обігрівача) і автоматично відключає обігрівач, коли температура повітря у всій кімнаті досягає встановленої Вами. Коли температура в кімнаті знову трішки знизиться, обігрівач знову розпочне нагрів. Ви також можете задати температуру нагріву лицьової частини кераміки, яку можна і не змінювати (за замовчуванням вона становить безпечні 80С°).

ПРИНЦИП РОБОТИ:
ізольований нагрівальний кабель температурою, яка не пересушує повітря та не випалює в ньому кисень, розігріває кераміку. Лицьова частина керамогранітної плити випромінює м'яке та комфортне тепло від нагрітого каменю і також нагріває повітря в приміщенні, а її тильна частина розігріває повітря всередині металевого корпусу конвекторного типу. Потужний тепловий потік піднімається вгору через прорізи у верхній частині корпусу обігрівача, а на його місце через прорізи у нижній частині всмоктується холодне повітря. Так створюється тепловий конвекційний потік повітря, який швидко та рівномірно прогріває кімнату. Обігрівач може постійно працювати, його можна ніколи не відключати з розетки. Якщо ви його вимкнете, або пропаде електрика, то він не забуде налаштування і після ввімкнення продовжить працювати в заданому режимі. Пристрій пожежобезпечний і абсолютно безпечний для здоров'я. Обігрівач дуже простий у використанні, швидко та просто монтується і не потребує обслуговування.

Конструкция: Двухсторонний + колесики

Встроенный терморегулятор: Цифровой 5-35С°

Цвет: Бежевый

Мощность (Вт): 1000

Обогреет до (м2): 18

Температура керамики: Регулируется 40-95С°

Размеры (см): 45 х 90 х 8

Вес (кг): 22

Гарантия (месяцев): 60