Click to order
ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ
Total: 
Заповніть поля форми і натисніть "ВІДПРАВИТИ ЗАМОВЛЕННЯ"
Ви можете оплатити замовлення відразу картою Visa або MasterCard
чи оплатити товар при отриманні.
ПIБ отримувача
Ваш номер телефону
Спосіб доставки
Куди доставляти?
Payment method
 

ЭЛЕКТРИЧНЕ

ОПАЛЕННЯ

СТАТТІ та ВІДПОВІДІ на ПИТАННЯ

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ РОЗРАХУНОК

для ЕЛЕКТРООПАЛЕННЯ

залиште контакти і ми зв'яжемося з Вами для підбору оптимального рішення.

відповідаємо з 9 до 18 у робочі дні

ВІДПОВІДІ на ПИТАННЯ

Які витрати електроенергії на електричне опалення?

Витрати електроенергії на електричне опалення залежать від багатьох факторів, але ми спробуємо пояснити це в декількох реченнях.

1. Ваше приміщення втрачає тепло через стіни, перекриття, вікна та двері. Ці тепловтрати залежать від якості матеріалів будинку і від його утеплення. І чим більше тепловтрати будинку тим швидше воно охолоджується. Приміщення охолоджується тим швидше, чим нижче температура повітря на вулиці. Таким чином обсяг тепла, яке втрачає приміщення за 1 годину тим більше, чим гірше воно утепленє і чим більша різниця температури всередині і зовні приміщення.

2. Обігрів приміщення потрібен для компенсації тепловтрат приміщення. Тепловтрати вважаються у Ватах (Вт). Таким чином, якщо обігрівач на 1000Вт працював без зупинки на повну потужність 1 годину і температура повітря в приміщенні не змінилася, то це означає за цей час приміщення втратило ті ж самі 1000Вт або 1кВт тепла.

3. За цей 1кВт електроенергії ви сплатите за поточним тарифом, який в 2020 становить 1,68грн за 1 кВт для звичайного тарифу, 90коп за 1кВт для тарифу на електроопалення вднь ​​і 45 коп за 1 кВт для тарифу на електроопалення вночі.

4. У середньому для житлового фонду і температурних режимів України тепловтрати складають менше 50 Вт на м2. За тарифом на електроопалення витрати составляеют близько 1000 грн на місяць з 3-х кімнатної квартири (за відгуками наших клієнтів).

Яка вартість встановлення електричного опалення?

Вартість встановлення електричного опалення складається з вартості всіх матеріалів і устаткування а так само монтажних робіт. Електроопалення для нового житла на базі електрообігрівачів в цьому випадку сильно виграє за вартістю в порівнянні з електроопаленням за допомогою водяного опалення та електрокотла, тому що складається тільки з вартості обігрівачів, повісити на стіну які може будь-яка людина за допомогою звичайного дрилю.


Найдешевша керамічна панель ТЕПЛОКЕРАМІК вартістю 995 грн і обігріває до 8м2, а найдорожчий керамічний конвекційний обігрівач TEPLOCERAMIC з терморегулятором 24х7 вартістю 3895 грн і обігріває до 18м2. Таким чином вартість встановлення електроопалення на керамічних обігрівача коштує від 124грн до 194 грн за 1м2 площі, що обігрівається, що сильно дешевше від встановлення інших способів обігріву.

Як зробити опалення будинку обігрівачами?

Переконайтеся що в вашому приміщенні електричної потужності достатньо як для обігріву, так і для інших побутових потреб. Підведена до приміщення потужність повинна бути хоча б 0.7кВт на кожні 10м2 площі приміщення. Тобто для приміщення в 100м2 у вас повинна бути підведена потужність мінімум 7кВт.


Для більшої економії потрібно встановити 2-х зонний лічильник і підключити тариф на електроопалення, тоді ваші витрати на опалення будуть не 1.68грн за 1кВт, а всього 45-90копійок за 1кВт.

Тим часом оберіть, купіть і встановіть керамічні обігрівачі ТЕПЛОКЕРАМІК дотримуючись правил, які описані далі.
Як вибрати інфрачервоні керамічні обігрівачі?

Дотримуйтесь таких правил:


1. Обов'язково в системі опалення повинен бути терморегулятор, а для тарифу на електроопалення це повинен бути погодинний терморегулятор, який буде налаштований так, що б менше використовувати електроенергії в дорогі години. Терморегулятор в системі може бути як один на кожну кімнату (або навіть один на всю квартиру) так і вбудований в кожен обігрівач. Вбудований терморегулятор сприяє ще більшій економії електроенергії, бо різні частини приміщення втрачають тепло з різною інтенсивністю і відповідно вимагають різного часу роботи обігрівачів в режимі нагріву.

2. Для кожної кімнати окремо потрібно обрати один або кілька обігрівачів так, що б загальна їх потужність була не меншою тепловтрат кімнати, а також так, що б окремий обігрівач був встановлений під кожне вікно. Наприклад для кімнати 18м2 і тепловтратах 50Вт на м2 потрібно забезпечити обігрів потужністю не менше 18м2 * 50Вт = 900Вт і якщо в кімнаті одне вікно, то обрати слід один обігрівач потужністю 1000Вт, а якщо в кімнаті 2 вікна то слід обрати два обігрівачі по 500Вт.

3. Раніше більшість обігрівачів продавалося без терморегулятора і тому потрібні були обігрівачі різної потужності (350Вт, 400Вт, 430Вт, 500Вт, 550Вт, 600Вт, 750Вт, 800Вт, 900Вт, 1000Вт), що б підібрати відповідний обігрівач під площу приміщення. Сьогодні 99% обігрівачів використовується спільно з терморегулятором і тому сміливо обирайте обігрівач більшої потужності - він не використає зайвої електрики, але завдяки надлишку потужності швидше прогріє приміщення до заданої температури. Найпопулярніші потужності обігрівачів - 500Вт для приміщень до 10м2 і 1000Вт для приміщень від 10 до 18м2

Який обігрівач найбезпечніший?
Безпечний обігрівач в першу чергу повинен бути пожежобезпечним і безпечним для людини.

Керамічні електропанелі бренду ТЕПЛОКЕРАМІК виготовлені зі спеціальних жароміцних матеріалів, що гарантують пожежну безпеку і надійний захист нагрівального елементу. Гріючий елемент ізольований і не взаємодіє з повітрям.

Максимальна температура всередині обігрівача + 95С. Все це разом гарантує, що гріючий елемент не буде осередком займання, що він не буде пересушувати повітря і не буде випалювати в ньому кисень.

Виключені можливості опіків або травм. Конструкція кріплень з "замком від дітей" робить панелі безпечними для людей будь-якого віку. Товар повністю сертифікований і це дає можливість використовувати керамічні електропанелі для обігріву не тільки будинків, офісів, а й шкіл, садочків, лікарень і т.д.

Ми гарантуємо ефективну і безпечну роботу керамічних обігрівачів ТЕПЛОКЕРАМІК протягом 5-ти років. Розрахунковий термін експлуатації панелей - 30 років. Якість нашої продукції перевірена роками безвідмовної експлуатації та великою кількістю покупців, які своїми відгуками постійно підтверджують високу якість обігрівачів TEPLOCERMIC.

Енергозберігаючі обігрівачі це як?

Деякі виробники електричних обігрівачів повідомляють своїм клієнтам ніби їх обігрівачі меншими витратами електрики виробляють тепла більше, ніж інші обігрівачі. Не вірте їм - 1кВт\ч витраченої електроенергії перетворюється в 1кВт виробленого тепла. Енергозбереження досягається в інший спосіб:


1. Спеціальна конструкція обігрівача, яка перешкоджає втратам тепла через стіну приміщення. Наприклад у моделей ТС500С і ТС1000С задня стінка нагрівається максимум до 35С.

2. Менший середній час роботи обігрівачів для досягнення комфорту в приміщенні керамічними конвекторами за рахунок рівномірного прогріву приміщення. Вони одночасно виробляють тепло двома різними способами - інфрачервоним випромінюванням і конвекцією. Це дає можливість швидко і рівномірно обігріти приміщення. Конвекційне опалення дає можливість відчути тепло в приміщенні буквально в перші хвилини після включення. Холодне повітря, проходячи через конвектор нагрівається і температура в кімнаті швидко стабілізується. Інфрачервоне випромінювання, що продукується керамічним елементом, м'яко прогріває тепловими хвилями приміщення і предмети в ньому.

3. Використання вбудованого терморегулятора з датчиком нагріву керамічної панелі і датчиком температури, який розташовано під обігрівачем і який вимірює температуру прохолодного повітря з точністю вимірювання в частки градуса, гарантує мінімально-необхідне споживання електроенергії в кожен момент часу. Використовуючи енергозберігаючі технології, наші керамічні обігрівачі ТЕПЛОКЕРАМІК при роботі не спалюють кисень в приміщенні, не сушать і не перегрівають зайво в ньому повітря. За допомогою керамічних електропанелей ТЕПЛОКЕРАМІК керованих терморегулятором, Ви легко зможете створити свій, комфортний для Вас мікроклімат в приміщенні.

4. Вбудована в програмований терморегулятор програма дозволяє обігрівачу працювати так, що б максимально використовувати дешевий нічний тариф і мінімально використовувати дорожчий денний.

ЗАМОВИТИ ТЕПЛОКЕРАМІК!

Натисніть на кнопку для зв'язку з консультантом
Центральний офіс бренду TEPLOCERAMIC
068 207 34 00
050 678 47 00
073 014 51 00

info@teploceramic.com
ТЕПЛОКЕРАМІК
Кременчук, вул. Троїцька, 89А
ЭЛЕКТРИЧНЕ ОПАЛЕННЯ
можна придбати з доставкою в:

Київ

Запоріжжя

Маріуполь

Рівне

Харків

Львів

Вінниця

Кам'янське

Одеса

Кривий Ріг

Полтава

Сміла

Дніпро

Миколаїв

Черкаси

та інші міста

Made on
Tilda