РЕЦЕПТИ для СУШІННЯ

Інструкція. Панель керування та налаштування дегідратора. (сушарки)

ОГЛЯД. При подачі живлення на сушарку контролер проведе повну перевірку всіх систем та буде очікувати запуску кнопкою “Старт”. Для запуску контролера необхідно натиснути кнопку “Старт”, після чого стане доступним налаштування режиму роботи сушарки.

Верхня цифра - температура з якою треба сушити (після запуску показує поточну температуру всередині сушарки).

Нижня цифра - час скільки треба сушити в хвилинах (після запуску показує скільки хвилин залишилося до вимкнення). Наприклад, 360 - це 360 хвилин = 6 годин.

РЕЖИМИ. Для користувача доступно 8 попередньо налаштованих режимів та один ручний. Кожен з режимів можливо підстроїти під потреби користувача кнопками встановлення температури та часу роботи сушарки. Натискайте кнопку “РЕЖИМ” для вибору напередвстановлених режимів сушіння.

Підкорегуйте температуру та час сушіння можна кнопками “+” та “-”

Кожне натискання кнопок вибору “Режим” та “Старт” супроводжується звуковим сигналом. Звукова сигналізація не вимикається.

ЗАПУСК. Після встановлення потрібного режиму для запуску процесу сушіння натискається кнопка “Старт”.

ЗУПИНКА. Не рекомендується зупиняти сушарку вимкненням з розетки. Для зупинення сушіння використоуйте кнопку СТОП. Сушарка на Індикаторі більш яскраво засвітить цифри, що означає її зупинку. але продовжить обдув для охолодження. Після того явк вона охолодитья вона сама вимкнеться.

БЕЗПЕКА. Додатково після запуску процесу сушіння є можливість заблокувати кнопки керування від дітей. Для цього потрібно натиснути кнопку вибору режиму роботи та утримуючи її натиснути кнопку “Старт”. Статус блокування відображається відповідним світлодіодом на панелі контролера. Розблокування проводиться у також у такому порядку.

ВИМКНЕННЯ. По завершенні процесу сушіння контролер вимкне нагрівач та на дисплеї буде відображатися напис “Hot”, також працюватиме вентилятор до моменту охолодження корпусу сушарки. По завершенні процесу охолодження сушка повністю вимкнеться.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ. Сушарка і лотки зроблені з нержавійки, але плата керування і кабелі мають контакти, які теж захищені, але можуть окислюватися від неправильного зберігання сушарки. Тому, якщо ви НЕ завершили цикл сушіння надвологих продуктів таких як яблука чи гриби, то треба "підсушити" саму сушарку - запустити її порожню на 30-60хвилин при температурі 70С і нехай вона сама себе просушить.
Не рекомендується також зберігати тривалий термін сушарку в сирих місцях. Треба "просушити" сушарку температурою 70С, якщо так сталося і сушарка була певний час на дворі в сиру погоду (навіть якщо на неї не потрапляв дощ).

ОНОВЛЕННЯ ВЕРСІЇ ПАНЕЛІ КЕРЕВАННЯ

15.09.23 - режим сушіння без ліміту часу. Додано додатковий режим сушіння без ліміту часу - скшарка сушить аж поки ви не зупинте її кнопкою СТОП. Режим вмикається натисканням кнопки "-" біля індикації часу - треба знизити час до минімуму і потім він покаже на індикаторі "---". Тепер обирайте температуру сушіння і натискайте СТАРТ.

01.10.23 - відновлення сушіння після пропадання електрики. Якщо пропадає єлектрика, то раніше сушарка просто вимикалася і після відновлення електроживлення потрібно було вручну її запускати на решим сушіння. З жовтня 2023 використовується оновленне програмне запеспечення. Тепер, якщо електроживлення пропаде, а потім з'явиться, то сушарка автомоматично продовжиь сушіння з того місця де вона зупинилася.

ХХ.10.23 - ОЧІКУЄТЬСЯ -режим відліку часу в годинах. Зазар час сушіння задається в хвилинах. Планується оновлення де час сушіння буде задаватися в годинах, та хвилинах.
Інструкції